ادامه مطلب: دعوت به همکاری با 5 سال سابقه کنترل پروژه

یک توليدکننده فراورده های چوبی در استان خوزستان از میان مهندسین صنایع دارای 5 سال سابقه اجرایی در کنترل پروژه های صنعتی استخدام می کند:

ادامه مطلب: استخدام مهندس صنایع مسلط Primavera

یک شرکت فعال در حوزه انرژی مستقر در خیابان پاسداران از دانش آموختگان مهندسی صنایع جهت فعالیت در بخش برنامه ریزی و کنترل پروژه های مهندسی، دعوت به همکاری نموده است:

ادامه مطلب: هم آموزی نهم: چالش ها و فرصت های مهندسین صنایع در عصر فناوری

نهمین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع عصر پنجشنبه 27 شهریور، ساعت 18 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: آبان ماه: همایش معماری سازمانی

چهارمین همایش ملی پیشرفت های معماری سازمانی با رویکرد معماری اطلاعات، آبان ماه توسط دانشگاه تهران برگزار می شود.

ادامه مطلب: جذب مهندس صنایع دارای 3 سال سابقه کار

یک شرکت دانش بنیان در حوزه تولید بافت و نسوج انسانی از دانش آموختگان مهندسی صنایع در محدوده سنی 25 تا 40 سال و دارای حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط در شرکت های دارویی، دعوت به همکاری نموده است:

ادامه مطلب: هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

هفدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع، 15 و 16 بهمن 1399 در همکاری انجمن مهندسی صنایع ایران با دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد و مهلت ارسال مقاله تا 15 آبان در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب: آموزش تفکر ناب

دوره آموزشی تفکر ناب به مدت 6 ساعت توسط انجمن علمی مهندسی صنایع دانشگاه الزهرا با همکاری انجمن مهندسی صنایع ایران برگزار می شود.

ادامه مطلب: هم آموزی هشتم: 20 نکته کلیدی در بیان و برداشت صحیح یک مشکل

هشتمین جلسه هم آموزی مهندسی صنایع عصر چهارشنبه 19 شهریور، ساعت 17 در صفحه اینستاگرام انجمن مهندسی صنایع ایران به صورت زنده برگزار می شود.

ادامه مطلب: چگونه سازمان نوآور بمانیم؟ وبینارهای 6گانه تداوم ایده های خلاق

شرکت های دانش بنیان که عمدتا شرکت های کوچک و نوپایی هستند معمولا با یک ایده نوآورانه اقدام به توسعه یک محصول یا خدمت فناورانه می کنند. این شرکت ها معمولا از لحاظ سیستمی و ساختاری دارای نقصان بوده لذا در پیشرفت و توسعه کار در آینده دچار مشکل می شوند. این امر باعث عدم تکرارپذیری فرآیند خلق ایده در شرکت های دانش بنیان می گردد.