ادامه مطلب: تمدید زمان ارسال اثر به سومین جشنواره برگزیدگان

زمان ارسال اثر به سومین جشنواره برگزیدگان تا 30 مهرماه تمدید شد.سومین دوره جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران در سه بخش کتاب، پایان نامه تحصیلات تکمیلی و سایت و رسانه اجتماعی برگزار می شود.

مراسم یادبود مهندس ابراهیم صادقی نقندر روز چهارشنبه، 7 مهره ساعت 12:30 تا 14 با حضور جامعه مهندسی صنایع، اساتید، شاگردان، دوستان و خانواده مهندس صادقی برگزار خواهد شد. حضور ما و شما در این مراسم باعث تسلی خاطر خانواده آن مرحوم و بازماندگان خواهد بود.

انجمن‌ های علمی- دانشجویی دانشگاه‌ تهران و دانشگاه بوعلی سینا همدان روز جمعه دوم مهر ساعت 17 از شما در وبیناری با موضوع تجربیات و شنیدنی های مهندسی صنایع با دعوت از دکتر رضا میهمی، استادیار مدیریت زنجیره تامین دانشکده تجارت و فناوری دانشگاه تنسی شرقی و عضو سابق هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان میزبانی خواهند کرد.

ادامه مطلب: انتشار خبرنامه مهندسی صنایع، ویژه اساتید پیشکسوت

صد و یکمین شماره خبرنامه انجمن مهندسی صنایع ایران ویژه تابستان 1400 یاد و خاطره دو استاد پیشکسوت مهندسی صنایع را گرامی داشته است.

اگر روز چهارشنبه 31 شهریور قصد شرکت در جلسه یا استفاده از خدمتی را دارید، با توجه به تغییر ساعت، از میزبان یا ارائه دهنده خدمات، زمان حضور را جویا شوید.

ادامه مطلب: فراخوان ترویج دهندگان مهندسی صنایع

اگر اداره کننده وب سایت و صفحات مجازی در قالب های مختلف آن هستید، از شما جهت حضور در سومین جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران دعوت به عمل می آید.

شرکت طراحی و مهندسی حوزه انرژی واقع در خیابان پاسداران از دانش آموختگان دانشگاه های تراز، مسلط به نرم افزارهای Primavera و Excel و علاقمند به فعالیت های برنامه ریزی و کنترل پروژه دعوت به همکاری نموده است.

از دانش آموختگان مهندسی صنایع و دارای 5 سال سابقه کار برای مشارکت در عرضه فرآورده های نوشیدنی از شهرک صنعتی توس واقع در خراسان رضوی، دعوت به عمل آمده است.

ادامه مطلب: فراخوان کتب تالیفی و ترجمه ای مهندسی صنایع

اگر طی سه سال اخیر (1398، 1399 یا 1400)، کتابی مرتبط با دانش مهندسی صنایع چاپ کرده اید، از شما دعوت می شود جهت شرکت در سومین جشنواره انجمن مهندسی صنایع ایران اقدام نمائید.

زیر مجموعه ها