صفحه اصلیاخباراطلاعیه دانشگاه علم و صنعت ایران برای برگزاری مصاحبه دکتری 95

اطلاعیه دانشگاه علم و صنعت ایران برای برگزاری مصاحبه دکتری 95

فرایند مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مهندسی صنایع سال 95 دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران به نقل از واحد تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی صنایع آن دانشگاه، فرایند انجام مصاحبه به صورت ذیل انجام می پذیرد:

1-  کلیه داوطلبان لازم است از تاریخ 95/2/12 لغایت 95/2/15 فرم تکمیل شده "اطلاعات آموزشی و پژوهشی داوطلب" خود را به صورت الکترونیکی (در قالب word,pdf) آماده و به آدرس ایمیل از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایند.

2- کلیه داوطلبان لازم است اصل مدارک و مستندات ذیل را از تاریخ 95/2/13 لغایت 95/2/20 (در ساعات اداری) به صورت حضوری در قالب یک کلربوک به صورت مرتب شده تحویل دفتر تحصیلات تکمیلی دانشکده صنایع دهند.

فرم تکمیل شده "اطلاعات آموزشی و پژوهشی داوطلب" به همراه کلیه مستندات مورد نیاز در فرم مذکور  مانند: مقالات ، اصل کتب (به همراه کپی روی جلد و صفحه اطلاعات کتاب شامل نام ناشر)، مدرک زبان ، اصل پایان‏نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد، کپی صفحه اطلاعات پایان‏نامه و چکیده ، گواهی ثبت اختراع، گواهی تدریس و ...

 •  اصل و کپی مدارک کارشناسی  (در صورت ناپیوسته بودن کارشناسی، اصل مدرک کاردانی ارائه شود)

 • اصل و کپی مدرک کارشناسی ارشد (برای دانشجویان سال آخر اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 94/11/30 ارائه شود).

 • ارائه گواهی مبنی بر دفاع با ذکر معدل برای دانشجویانی که دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد خود را انجام داده ولی هنوز موفق به تسویه حساب نشده‏ا‏ند.

 • ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد

 • اصل و کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه

 • مدارک زبان (IELTS,MSRT,IELTS,TOEFL) در صورت وجود

 •  مربیان دانشگاه ها باید گواهی مبتنی بر عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع برای مربیان دانشگاهها

 •  ارائه مدارک ایثارگری

 •  کارنامه آزمون کتبی دکتری به همراه تصویر رشته محل های انتخابی

 •  اصل فیش واریزی به مبلغ 1200000(یک میلیون و دویست هزار ریال) بابت هزینه ارزیابی تخصصی واریز شده به حساب شماره 2177579002002 به نام درآمدهای اختصاصی آموزشی دانشگاه علم و صنعت ایران نزد بانک ملی ایران شعبه مینو.

 •  داوطلبانی که فقط کدرشته محل پردیس خودگردان را انتخاب کرده اند مبلغ ذکر شده را باید به حساب 2177579011009 به نام درآمدهای اختصاصی پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران نزد بانک ملی ایران شعبه مینو واریز نمایند.

3- بدیهی است عدم تکمیل و تحویل به موقع مدارک ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه می باشد.

4- انجام مصاحبه از تاریخ 95/2/27 لغایت 95/2/29 در محل دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد که جزئیات آن و همچنین مدارک مورد نیاز متعاقباً اعلام خواهد شد.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا