صفحه اصلیاخباربرگزاری کارگاه آموزشی فرصتهای طلایی تجارت با اروپا

برگزاری کارگاه آموزشی فرصتهای طلایی تجارت با اروپا

انجمن مهندسی صنایع ایران با همکاری مرکز آموزشی بازرگانی و دبیرخانه علمی اینوتکس 2016، کارگاه آموزشی فرصت های طلایی تجارت با اروپا را در 6 خردادماه برگزار می کند.

دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران با اعلام این خبر گفت، برای تدریس این کارگاه آموزشی از دو فرد برجسته به نام های چارلز جیاکوما و پترو پائولوچی از کشور ایتالیا که متخصص موضوع تطابق صادراتی یا  Export Compliance هستند دعوت به عمل آمده تا راهبری کنترل های صادراتی در انطباق با قوانین اتحادیه اروپا را مورد بحث قرار داده و آموزش دهند.

سید علیرضا شجاعی، بررسی قوانین تجاری و شهروندی اتحادیه اروپا و آمریکا، کنترل صادرات و سیاست های مربوطه، مجوزها و تسهیلات مالی در شرایط تحریم و پسابرجام، فرآیندها و ملاحظات تجاری در مبادلات بازرگانی اروپا و اصول پایه ای برای تطابق واردات و صادرات را از جمله محورهای اصلی این کارگاه برشمرد.

وی با بیان اینکه فرصت ثبت نام تا روز چهارشنبه 5 خرداد است، افزود: علاقمندان به ویژه شرکتهایی که تمایل به امر صادرات و واردات با اتحادیه اروپا دارند می توانند در این کارگاه حضور داشته و شرکت باشند.

به گفته شجاعی، ثبت نام از طریق سایت انجمن مهندسی صنایع ایران به نشانی www.iiie.ir به صورت اینترنتی امکان پذیر است.

گفتنی است این کارگاه به زبان اصلی بوده و ترجمه همزمان برای آن در نظر گرفته شده است.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا