صفحه اصلیاخبارراهنمای عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

راهنمای عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

به جهت حفظ سلامت اعضای محترم انجمن مهندسی صنایع ایران صدور و تحویل کارت عضویت با توجه به پروتکل های بهداشتی به بعد از رفع نگرانی های موجود یا به حداقل رسیدن آن موکول می گردد و جهت تسریع در امور مرتبط با عضویت، گواهی عضویت برای شما ایمیل می شود.

افراد یا شرکت های علاقمند به عضویت و یا تمدید عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران می توانند به نحو زیر اقدام نمایند.

راهنمای عضویت در انجمن مهندسی صنایع ایران

 

در صورتی که قصد استفاده از روش پرداخت الکترونیکی حق عضویت دارید:

  1. ابتدا فرم درخواست عضویت حقیقی (فرم شماره 1) یا حقوقی (فرم شماره 3) را دانلود و تکمیل نمایید.
  2. فرم ها را می توانید در فایل Word به صورت تایپ شده و یا در فایل PDF به صورت دست نویس تکمیل کنید.
  3. متقاضی عضویت حقیقی لازم است فرم تکمیل شده (فرم شماره 1) را به همراه 2 مورد تصویر عکس پرسنلی و تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا تصویر کارت دانشجویی دوره کارشناسی را به نشانی پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نماید.
  4. متقاضی عضویت حقوقی لازم است علاوه بر آماده سازی فرم تکمیل شده مربوطه (فرم شماره 3)، فایل آرم شرکت و تصویر روزنامه رسمی ثبت شرکت و آخرین تغییرات، مدارک ذکر شده برای اعضای حقیقی در بند شماره 3 را برای مدیر عامل و نماینده عضو حقوقی نیز تکمیل و آماده سازند و همگی را به نشانی پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نماید.
  5. پس از ارسال مدارک می توانید به صفحه روش های پرداخت یخش انتقال اینترنتی رفته و از لینک مرتبط با نوع درخواست عضویت خود پرداخت وجه را انجام دهید.
  6. واحد عضویت انجمن پس از دریافت مدارک، کارت عضویت را صادر و برای شما ارسال می نماید.

 

در صورتی که قصد استفاده از روش پرداخت به صورت کارت به کارت یا پرداخت به شماره شبا و شماره حساب انجمن را دارید، لازم است تصویر سند پرداخت خود را همراه با مدارک ذکر شده در مراحل 3 یا 4 به نشانی پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایید.

شماره کارت و شماره حساب انجمن در صفحه روش های پرداخت موجود است.

عضویت حقیقی در انجمن مهندسی صنایع ایران

عضویت حقوقی در انجمن مهندسی صنایع ایران

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا