صفحه اصلیاخبارفرصت های کارآموزی در رشته مهندسی صنایع

فرصت های کارآموزی در رشته مهندسی صنایع

برای دانشجویان علاقمند به انتخاب مکان کارآموزی تعدادی از فرصت های جذب کارآموزی معرفی می شود.

 

مخاطب گرامی لطفا توجه نمایید که فرصت های پیش رو مربوط به تابستان 95 بوده است

برای دانشجویان علاقمند به انتخاب مکان کارآموزی تعدادی از فرصت های جذب کارآموزی معرفی می شود. 

1- گروه سولیکو (کاله)

گروه سولیکو (کاله) فرصت انجام کارآموزی برای دانشجویانی که بخواهند در سطوح تصمیم گیری در لجستیک معکوس (راهبردی، تاکتیکی، عملیاتی) کار کنند را پدید آورده است. دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران می توانند از طریق ارسال نامه الکترونیکی به دکتر شفیعا، مدیر گروه کارشناسی دانشکده صنایع آن دانشگاه از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. یا از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. فرصت معرفی به این نهاد را کسب کنند.

 

2- نفت پاسارگاد

دانشجویانی که در دو مبحث پویایی سیستم و الگوهای برنامه ریزی خطی از توان خوبی برخوردار هستند، فرصت کارآموزی و کسب تجربه جدی در نفت پاسارگاد را می‏توانند داشته باشند. دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران می توانند از طریق ارسال نامه الکترونیکی به دکتر شفیعا مدیر گروه کارشناسی دانشکده صنایع آن دانشگاه از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. یا از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. از این فرصت استفاده کنند.

 

3- شرکت فراب

شرکت فراب جهت کارآموزی از بین دانشجویانی که حداقل 100 واحد درسی را گذرانده و معدل بالای 14 دارند به (2 نفر آقا و 2 نفر خانم)، یک نفر در حوزه سیستم و سه نفر در حوزه کنترل پروژه نیازمند است. دانشجویان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و تمایل به همکاری با شماره تلفن 82132092 - 021 سرکار خانم خمسه ای تماس حاصل نمایند.

 

4- انجمن مهندسی صنایع ایران

دانشجویان مقطع کارشناسی برای گذراندن واحد کارآموزی خود می توانند انجمن مهندسی صنایع ایران را جهت انجام این مهم انتخاب کنند. علاقمندان لازم است درخواست خود را به همراه خلاصه ای از سوابق تحصیلی و مهارت ها و توانایی های خود به شناسانه تلگرامی iiiegram@و یا پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایند.

مخاطب گرامی لطفا توجه نمایید که فرصت های فوق مربوط به تابستان 95 بوده است

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا