صفحه اصلیاخبارنامزدی یزد برای کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

نامزدی یزد برای کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه یزد طی ارسال نامه ای به انجمن مهندسی صنایع ایران، از اعلام آمادگی مجدد آن دانشگاه برای میزبانی"چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، در این نامه زمان پیشنهادی برگزاری کنفرانس، آبان یا آذر 96 اعلام و برخی اساتید دانشگاه یزد نیز برای تصدی ارکان کنفرانس پیشنهاد شده است. البته درخواست مذکور و پیشنهادات آن دانشگاه باید در جلسه هیات مدیره انجمن مطرح و به تصویب برسد.

یادآور می شود در خرداد 94 نیز دانشگاه یزد میزبانی و برگزاری چهاردهمین کنفرانس را  برای بهمن 96 درخواست کرده بود.

گفتنی است دانشگاه یزد پیش از نیز سابقه میزبانی دومین کنفرانس ملی مهندسی صنایع با همکاری انجمن مهندسی صنایع ایران را داشته است. هم اکنون ریاست این دانشگاه برعهده دکتر محمد صالح اولیاء از اساتید رشته مهندسی صنایع است.

بر اساس اعلام انجمن، دیگر دانشگاه ها نیز در صورت تمایل می توانند درخواست میزبانی و برگزاری کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع را به انجمن ارسال نمایند تا در هیات مدیره انجمن، بررسی و نتیجه اعلام شود.

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا