انجمن مهندسی صنایع ایران

انجمن مهندسی صنایع ایران در آستانه اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 1395، گردهمایی بزرگ "مهندسی صنایع، انتخاب اول" را برگزار می کند.

بنابر این گزارش، انجمن مهندسی صنایع ایران در راستای رسالت و اهداف خود که همانا معرفی و توسعه کاربرد دانش مهندسی صنایع در کشور است، در نظر دارد در این گردهمایی نسبت به معرفی دانش، کاربردها، بازار کار و ادامه تحصیل در رشته مهندسی صنایع اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این گردهمایی ویژه داوطلبین کنکور سراسری سال 95 در هفته سوم مرداد با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود.

زمان و مکان این رویداد و خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این راستا، انجمن مهندسی صنایع ایران از سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در زمینه‌های علمی و پژوهشی مرتبط با مهندسی صنایع فعالیت دارند و نیز صاحب نظران و متخصصان رشته مهندسی صنایع جهت حمایت و همکاری در این گردهمایی بزرگ دعوت به عمل می آورد.

علاقمندان داوطلب می توانند پیشنهادات و درخواست های خود را از طریق کانال های ارتباطی انجمن، تلفن 02188962076، پیامگیر تلگرامی با شناسه iiiegram@ و یا فرم تماس به نشانی iiie.ir/contactform با انجمن مهندسی صنایع ایران در میان بگذارند.