صفحه اصلیاخبارفراخوان داوطلبین کنکور 95 برای گردهمایی 20 مرداد

فراخوان داوطلبین کنکور 95 برای گردهمایی 20 مرداد

انجمن مهندسی صنایع ایران در آستانه اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 1395، از داوطلبین کنکور، جهت شرکت در  گردهمایی معرفی رشته مهندسی صنایع دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، زمان این گردهمایی چهارشنبه 20 مرداد از ساعت 9 الی 12 خواهد بود و در فرهنگسرای ابن سینا به نشانی شهرک قدس، فاز 1، خیابان ایران زمین شمالی برگزار می شود.

بنابر این گزارش، در این گرهمایی که سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آن مشارکت دارد، با حضور اساتید و متخصصان رشته مهندسی صنایع و نیز نمایندگانی از دانشگاه های تراز اول ایران و تهران، نسبت به معرفی دانش، کاربردها، بازار کار و فرصت های ادامه تحصیل در رشته مهندسی صنایع اقدام می شود.

حضور در این گردهمایی آزاد و رایگان است و علاقمندان تنها لازم است جهت اعلام حضور از طریق نشانی اینترنتی iiie.ir/meeting/246 و یا تلفن 81032317 و یا ارسال نام و نام خانوادگی خود به سامانه پیامکی 50002244434443 اقدام نمایند.

گفتنی است انجمن مهندسی صنایع ایران به نشانی iiie.ir یگانه نهاد علمی، مستقل، اندیشه‌ورز و داوطلبانه کشور در تخصص مهندسی صنایع است که با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان جمعی و گروهی اساتید و متخصصین صنایع بالاخره در سال 1378 تأسیس و پا به عرصه وجود نهاد.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا