انجمن مهندسی صنایع ایران

رشته مهندسی صنایع یکی از رشته های جذاب، پرکاربرد و مورد نیاز حال و آینده کشور است.

سیدعلیرضا شجاعی نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران با بیان این مطلب گفت: فردا (چهارشنبه) صبح و مصادف با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 95، رشته مهندسی صنایع در فرهنگسرای ابن سینا معرفی می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، وی انجمن مهندسی صنایع ایران را به عنوان تنها تشکل علمی رسمی دارای مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری در حوزه مهندسی صنایع اعلام کرد و ادامه داد: در راستای رسالت و اهداف انجمن مبنی بر معرفی و توسعه کاربرد دانش مهندسی صنایع در کشور، در آستانه اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 1395 و لزوم آشنایی دانش آموزان با رشته های دانشگاهی برای انتخاب رشته، این گردهمایی از سوی انجمن مهندسی صنایع ایران برگزار می شود.

شجاعی با بیان اینکه علاوه بر داوطلبان کنکور، دانش آموزان مقطع پیش دانشگاهی و سایر علاقمندان هم می توانند بصورت رایگان در این گردهمایی شرکت کنند، اظهار داشت: در این برنامه، دانش، کاربردها، بازار کار، ادامه تحصیل، دانشگاه ها و درصدهای قبولی در رشته مهندسی صنایع با حضور چندتن از اساتید و دانش آموختگان موفق این رشته برای حضار تشریح می شود.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت بالای دانشگاه ها و کاهش تعداد داوطلبان، هم اکنون رقابت در کنکور برای قبولی نیست بلکه برای قرار گرفتن در بهترین رشته ها و برترین دانشگاه هاست.

شجاعی تاکید کرد: در حال حاضر رشته مهندسی صنایع در زمره 6 رشته پرطرفدار در انتخاب داوطلبان کنکور گروه علوم ریاضی و فنی است و انجمن تلاش دارد این رشته را به صدر و انتخاب اول شرکت کنندکان تبدیل نماید چون ما معتقدیم رشته مهندسی صنایع یکی از رشته های جذاب، پرکاربرد و مورد نیاز حال و آینده کشور است.

گفتنی است گردهمایی علمی ترویجی معرفی رشته مهندسی صنایع از ساعت 9 تا 12 روز چهارشنبه 20 مردادماه توسط انجمن مهندسی صنایع ایران با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در فرهنگسرای ابن سینا واقع در برگزار می شود و حضور در آن برای علاقمندان رایگان است.

گردهمایی بزرگ مهندسی صنایع، انتخاب اول