صفحه اصلیاخباردعوت به 40مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران

دعوت به 40مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران

چهلمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران با همکارى خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتى برگزار مى شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این گردهمایی با موضوع ”از استراتژﻯ بنگاه تا راهبرد ملى“ به بررسی چگونگی تدوین راهبرد ملی پرداخته و سپس مشکلات اجرا و دلایل شکست راهبردها را ریشه یابی می کند.

بنابر این گزارش، در پنل تخصصی این نشست با حضور برخى تدوین کنندگان برنامه هاى راهبردی در سطح ملى و بنگاه، چگونگی پیوند زدن و همراستا نمودن استراتژی های بنگاه به راهبرد ملی به بحث گذاشته می شود.

این گزارش می افزاید سخنرانان کلیدی این گردهمایی در 4 محور استراتژى در سطح بنگاه، ملى و بین المللى، تدوین، پیاده سازى، اجرا و کنترل استراتژی، استراتژى در صنایع کوچک، متوسط و بزرگ و تشابه ها، تفاوت ها و نکات قابل توجه در کنترل و پایش مستمر استراتژی ها و راهبردها، برای شرکت کنندگان ارائه خواهند داشت.

گفتنی است حضور در این گردهمایی رایگان است اما برای برنامه ریزی بهتر لازم است حضور خود را از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

چهلمین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران، روز سه شنبه 16 شهریور از ساعت  16:30 الی 19:30 در سازمان مدیریت صنعتى به نشانی خیابان ولیعصر، نبش جام جم برگزار می شود و تلفن های 81032318 و 88962076 نیز برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر فرم زیر در دسترس و قابل استفاده است.

 

فرم ثبت نام

 

حضور در این گردهمایی رایگان است اما برای برنامه‌ریزی بهتر لطفا حضور خود را اعلام نمایید.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا