صفحه اصلیاخبارفایل های ارائه و سخنرانی های گردهمایی 41

فایل های ارائه و سخنرانی های گردهمایی 41

لجستیک و زنجیره تامین از سویی منجر به توسعه و توانمندی دیگر بخش های اقتصادی، تولیدی و تجاری می شود و از سوی دیگرخود به عنوان یک صنعت درامد زا و با  ارزش افزوده بالا می تواند منجر به خلق ثروت گردد.

 

✅ فایل ارائه دکتر مهدی فتح اله

دکتر مهدی فتح اله در ارائه خود، ضمن مرور بر کارکردهای لجستیک و زنجیره تامین، مدیریت مالی زنجیره تامین را مورد توجه قرار داده و تاکید کرد، توسعه لجستيک منجر به رفع موانع اقتصادی شده و می تواند به توسعه عدالت، کاهش فقر و افزايش رفاه کشورها منجر شود.

رییس انجمن مهندسی صنایع ایران و عضو هیات مدیره انجمن لجستیک ایران، از جمله لازمه های دستیابی به توسعه لجستیکی را تدوین برنامه و راهبردهای مشخص بر اساس معماری یکپارچه و ساختار یافته دانست.

 

✅ فایل ارائه دکتر مهیار افتخار

دکتر مهیار افتخار در ارائه خود، چابکی زنجیره تامین را لازمه لجستیک در فعالیت های بشردوستانه دانست و گام به گام به تشریح مشخصات و ویژگی های اساس چابکی در این حوزه پرداخت.

 

✅ سخنرانی دکتر سیدجواد میرزاپور آل هاشم

دکتر سیدجواد میرزاپور آل هاشم در بخش سوم گردهمایی، ضمن مروری بر مبحث مدیریت بحران، با بیان آمار از روند فزاینده بحران ها خبر داده و برنامه ریزی قبل از بحران و بازیابی بعد از بحران را با اهمیت دانست.

عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر در ادامه، چالش ها و راهکارهای لجستیک در شرایط بحران را تشریح کرده و بر اهمیت سیستم فرماندهی حادثه (ICS) تاکید کرد.

به گفته وی، سیستم فرماندهی حادثه (ICS)، یك سامانه مدیریتی برای فرماندهی (Commanding)، کنترل (Controlling) و هماهنگی (Coordinating) برای مدیریت بحران است که حول پنج محور عملکردی شامل فرماندهی، پشتیبانی عملکردها، امور مالی، برنامه ریزی و امور اجرایی بنا شده است.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا