انجمن مهندسی صنایع ایران

معارفه ورودی های جدید مهندسی صنایع دانشگاه های تهران با تشکل تخصصی رشته خود، انجمن مهندسی صنایع ایران، فردا (چهارشنبه 19 آبان) برگزار می شود.

به گزارش انجمن مهندسی صنایع ایران، سیدعلیرضا شجاعی نایب رئیس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران با اعلام این خبر گفت: این مراسم با عنوان گردهمایی برگزیدگان 95 مهندسی صنایع ویژه ورودی های جدید این رشته برگزار می شود و در آن چند تن از اساتید برجسته دانشگاه برای دانشجویان ورودی95 از حال و آینده علمی و حرفه ای رشته مهندسی صنایع سخن خواهند گفت.

وی با اشاره به جایگاه رشته مهندسی صنایع در انتخاب رشته کنکور سراسری، اظهار داشت: بررسی ها نشان می دهد مهندسی صنایع در زمره پنج رشته اول مهندسی کشور در نظر انتخاب کنندگان رشته در کنکور سراسری قرار دارد و علاقه مندی برای تحصیل در این رشته در دانشگاههای مطرح دارای رقابت بالایی است.

دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران دلیل این امر را جذابیت، تنوع دروس، و گستره کاربرد رشته مهندسی صنایع دانست و افزود: ما معتقدیم بر خلاف برخی رشته ها، بازار کار مهندسان صنایع هنوز اشباع نشده و حتی گسترده تر شده است. لذا در میزگرد دانش آموختگان این گردهمایی، تنی چند از مهندسان صنایع با تجربه و موفق، به توسعه کاربردهای نوین مهندسی صنایع می پردازند.

شجاعی ادامه داد: در بخش هایی از این مراسم، فیلم ها و کلیپ های آشنایی با مهندسی صنایع پخش می شود.

گفتنی است گردهمایی برگزیدگان 95 مهندسی صنایع، به میزبانی انجمن در فرهنگسرای اندیشه از ساعت 15 الی 19 برگزار می شود و حضور ورودی های 95 رشته مهندسی صنایع و اعضای انجمن مهندسی صنایع ایران در این مراسم رایگان است.

این گزارش می افزاید: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و فرهنگسرای اندیشه به همراه انجمن های علمی- دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه های تهران در برگزاری هرچه بهتر این رویداد علمی- فرهنگی مشارکت دارند.

در صورتی که هنوز برای این مراسم ثبت نام نکرده اید به نشانی اینترنتی evand.ir/events/iiie-intro95 مراجعه نمایید.