انجمن مهندسی صنایع ایران

چهل و دومین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران، عصر فردا با همکاری دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران و اداره کل تشکیلات و روش های شهرداری تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، هدف از برگزاری این نشست علمی کاربردی، بررسی نقش ویژه مهندسی صنایع در مدیریت شهری همچون ساختارها و فرآیندها، بررسی توانایی های مهندسان صنایع در این زمینه و فرصت های شغلی پیش روی آنان است.

در این نشست که با حضور اساتید، صاحبنظران، مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی، فعالان حوزه شهری و دانشجویان مقاطع مختلف رشته مهندسی صنایع برگزار می شود، دکتر شفیعا عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت به بیان کاربردهای این رشته در حوزه های گوناگون و متنوع شهری می پردازد.

همچنین مدیرکل تشکیلات و روش های شهرداری تهران اهمیت مهندسی صنایع را در گستره فعالیت های شهرداری به ویژه بهبود فرایندها بیان می کند.

سپس در میزگردی با حضور نمایندگانی از دانشگاه، شهرداری و انجمن مهندسی صنایع ایران ضمن ارائه یک نمونه عملی از کاربرد مهندسی صنایع در مدیریت شهری که ماحصل کار مشترک دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و شهرداری تهران است، ساز و کارهای توسعه کاربرد مهندسی صنایع در حوزه های مختلف مدیریت شهری مانند برنامه ریزی شهری، طراحی شهری، مدیریت پسماند، امور فرهنگی و اجتماعی، حمل و نقل شهری، مدیریت بحران و منابع انسانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

حضور در گردهمایی برای اعضای انجمن رایگان و هزینه شرکت در هر کارگاه آموزشی نیم روزه 300000 ریال می باشد که 20 درصد تخفیف ویژه دانشجویی و 20 درصد تخفیف برای اعضای انجمن در نظر گرفته شده است.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در گردهمایی با شماره تلفن 18- 81032317 دفتر انجمن مهندسی صنایع ایران تماس بگیرند یا به سایت انجمن به نشانیwww.iiie.ir مراجعه نمایند.

یادآور می شود این گردهمایی روز یکشنبه 23 آبان ماه ساعت 16 با موضوع «مهندسی صنایع در مدیریت شهری» در محل سالن اجتماعات شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.

گردهمایی 42