صفحه اصلیاخبارشروع ثبت نام دومین دوره DBA در لجستیک و SCM

شروع ثبت نام دومین دوره DBA در لجستیک و SCM

دانشکده مهندسی صنایع و سیستم های مدیریت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای ترم بهمن دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره ثبت نام می کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، هدف اصلی این دوره عالی، تربیت مدیران حرفه ای و آینده نگر برای بهینه سازی زنجیره تأمین با این رویکرد منجر به ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت است.

بر این اساس، طراحی دروس این دوره با هدف ارتقا دیدگاه مخاطبان در رابطه با نیاز بازار و بکارگیری روش‌های تحلیلی، طراحی و پیاده‌سازی زنجیره تأمین صورت گرفته است.

شرکت در این دوره به کلیه علاقه مندان به ویژه گروه های ذیل پیشنهاد می شود:

  • مدیران و کارشناسان ارشد واحدهای تولیدی و خدماتی
  • مدیران سازمان‌های توسعه‌ای/ مشاوران ارشد حوزه لجستیک
  • مدیران و کارشناسان ارشد شرکتهای پخش و خرده فروشی
  • مدیران و کارشناسان ارشد تدارکات و خرید، و تأمین و توزیع

 

لازم به ذکر است، گواهینامه شرکت در دوره پس از به اتمام رسیدن مدت دوره و دفاع از پروژه مطالعاتی در صنعت، از طرف دانشگاه امیرکبیر ارائه خواهد شد.

گفتنی است برای اعضای انجمن مهندسی صنایع ایران، 5 درصد تخفیف در هزینه ثبت نام در نظر گرفته شده است که معادل 1.5 میلیون تومان می شود.

متقاضیان محترم، به منظور شرکت در دومین دوره عالی لجستیک و مدیریت زنجیره تامین، نخست باید رزومه خود را به آدرس  از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.  ارسال نمایند.

بنابر این گزارش، علاقمندان، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت الکترونیکی دفتر آموزش‌‌های آزاد آن دانشکده به نشانی ieoc.aut.ac.ir مراجعه نموده و یا با تلفن ٦٤٥٤٥٣٣٣ تماس حاصل نمایید.

شروع ثبت نام دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

خرید کالای ایرانی؛ افزایش و توسعه کسب و کار ایرانی

انجمن در شبکه های اجتماعی

عضویت خبرنامه

اعضای هیات مدیره

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا