صفحه اصلیاخبارتسهیلات ویژه برای ثبت نام در طعم کارآفرینی 2

تسهیلات ویژه برای ثبت نام در طعم کارآفرینی 2

همایش طعم کارآفرینی با موضوع موانع و راهکارهای کارآفرینی در تجارت الکترونیکی، دوشنبه هفته آینده با حمایت انجمن مهندسی صنایع ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این همایش دومین همایش از سلسله همایش های طعم کارآفرینی می باشد که با هدفه توسعه روحیه و فرهنگ کارآفرینی علی الخصوص در حوزه تجارت الکترونیکی و انتقال تجارب کارآفرینان و چهره های موفق این حوزه از آبان ماه ۱۳۹۵ در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز شده است.

این گزارش می افزاید: امروزه در آمریکا در هر ثانیه 272000 دلار به صورت آنلاین پول پرداخت می شود. ولی این صرفا یک پول ساده نیست بلکه اندازه بازار، سود بهبود یافته از طریق بهره وری، خدمت و محصول با کیفیت بهتر و بسیاری مزایای دیگر است که امروزه کمپانی ها و صنایع برای موفقیت بیشتر به سمت آن در حرکت اند.

بنابر این در ایران نیز لازم است برای برداشتن موانعی که سیستم سنتی در جهت ارتباط ثمربخش با مشتریان، تامین کنندگان و سایر دست اندرکاران داخلی و خارجی ایجاد کرده است تلاش شود تا با حضور پویا در رسانه های اجتماعی برای همگرایی و نزدیکی به مخاطبان و استفاده از در دسترس ترین وسیله ارتباطی یعنی اینترنت، برای افزایش درامد و کاهش هزینه ها به کمک پتانسیل های اینترنت و الکترونیکی کردن تجارت و کسب و کار گام برداشته شود.

بنابر این گزارش، این همایش دارای ۳ بخش اصلی پنل اساتید دانشگاهی، شتابدهنده ها و سرمایه گذاران و گفتگو با کارآفرینان موفق می باشد.

بر این اساس، مدیریت این همایش برعهده دکتر غضنفری، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد و با حضور کتر حسین بذرافشان، رییس هیات مدیره شتابدهنده نوتک، حمیدرضا احمدی، بنیانگذار ایوند، شهرام شاهکار، مدیرعامل اسنپ و آرش برهمند، سردبیر ماهنامه پیوست در روز دوشنبه، دوم اسفند در آمفی تئاتر شهید بهرامی دانشگاه علم و صنعت ایران با  حضور افراد زیر برگزار خواهد شد.

شرکت در همایش صرفا از طریق خرید بلیط امکان پذیر می باشد و با هماهنگی های صورت گرفته همراهان همیشگی انجمن مهندسی صنایع ایران می توانند، بلیت این همایش را با استفاده از کد tkiust1395-iiie به قیمت 5 هزار تومان تهیه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت tamekarafarini.ir و جهت ثبت نام به نشانی evand.com/events/tamekarafarini مراجعه نمایید:

تسهیلات وِیژه برای ثبت نام در طعم کارآفرینی 2

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا