صفحه اصلیاخبارگروه تخصصی مهندسی صنایع در جشنواره جوان خوارزمی

گروه تخصصی مهندسی صنایع در جشنواره جوان خوارزمی

از سوی دبیرخانه جشنواره جوان خوارزمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران آغاز ثبت نام و ارائه طرح در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی از 15 اسفند تعیین شده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، ثبت نام برای شرکت در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی تا پایان خردادماه سال آینده ادامه دارد و طرح های ارسالی در شانزده گروه تخصصی مورد ارزیابی و داوری قرار می گیرند.

فناوری‌های شیمیایی، مکانیک، برق و کامپیوتر، هنر، معماری و شهرسازی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، عمران، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، مواد، متالورژی و انرژی های نو و زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، محیط زیست، فناوری نانو، هوافضا، مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات و مکاترونیک از جمله گروه های تخصصی این دوره از جشنواره است.

محورهای پژوهشی و فناوری در نظر گرفته شده برای این جشنواره شامل طرح ها و پژوهش های بنیادی، طرح ها و پژوهش های کاربردی، طرح های توسعه ای، اختراع و نوآوری می شود.

متقاضیان شرکت در نوزدهمین جشنواره جوان خوارزمی لازم است به پایگاه اطلاع‌ رسانی جشنواره خوارزمی به آدرس khwarizmi.ir مراجعه کنند.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

رویدادهای مرتبط

  • سومین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و سیستم­ها
  • آغاز ثبت نام در 31مین جشنواره بین المللی خوارزمی
  • فراخوان مقاله
  • شروع ثبت نام دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
  • سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا