صفحه اصلیاخبارانتشار شماره جدید نشریه سامانه نو

انتشار شماره جدید نشریه سامانه نو

نشریه سامانه نو، ویژه نامه مهندسی صنایع در مدیریت شهری را به چاپ رسانده است.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این ویژه نامه که شماره های 2 و 3 سامانه نو را به خود اختصاص داده است، نقش و کاربرد رشته مهندسی صنایع در مدیریت شهری را بررسی کرده است.

از جمله بخش های این مجلد می توان به تشریح مدیریت شهری یکپارچه و شهر هوشمند، معرفی نرم افزار GIS، ذره بین صنایعی روی حادثه پلاسکو، برترین مقالات در نخستین همایش بهبود در سیستم های شهری، ده شهر پیشرو در پایداری شهری، مصاحبه با مدیران اداره کل تشکیلات و بهبود روش های شهرداری تهران و گزارش مفصلی از چهل و دومین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران، اشاره کرد.

گفتنی است نشریه سامانه نو، دوماهنامه علمی- تخصصی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد و برای چهارمین شماره خود را به موضوع تجارت الکترونیکی برای دریافت مقالات، تحلیل ها، تجربیات و سایر آثار ارزشمند علاقه مندان تا تاریخ بیستم اردیبهشت ماه فراخوان داده است.

برای دریافت نسخه های نشریه، می توانید به پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.  پیام و درخواست خود را ارسال نمایید.

نشریه سامانه نو - ویژه نامه مهندسی صنایع در مدیریت شهری

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

رویدادهای مرتبط

  • سومین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و سیستم­ها
  • آغاز ثبت نام در 31مین جشنواره بین المللی خوارزمی
  • فراخوان مقاله
  • شروع ثبت نام دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
  • سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا