صفحه اصلیاخبارفرصت آشنایی دانش آموزان کنکوری با مهندسی صنایع

فرصت آشنایی دانش آموزان کنکوری با مهندسی صنایع

همایش آشنایی دانش آموزان کنکوری 96 با رشته ها و امکانات دانشگاه علم و صنعت ایران، روز دوشنبه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، این برنامه در قالب همایش روز باز از ساعت 8 الی 16، با هدف آشنایی دانش آموزان با دانشگاه و رشته های تحصیلی در آن، راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب رشته مناسب، ویژه شرکت کنندگان در کنکور سراسری کارشناسی صورت می پذیرد.

از دیگر بخش های مختلف این برنامه که ویژه دانش آموزان مدارس برتر شهر تهران و عموم متقاضیان ورود به دانشگاه در سال 96 می باشد، می توان به بازدید از دانشکده ها و آزمایشگاه ها، گشت گروهی داخل دانشگاه و صرف ناهار اشاره نمود.

ثبت نام در این برنامه به 2 صورت گروهی و انفرادی میسر است. ثبت نام گروهی ویژه مدارس برتر تهران می باشد که پس از هماهنگی نماینده مدرسه با دبیرخانه همایش، نسبت به ثبت نام دانش آموزان سال آخر که در کنکور سراسری امسال شرکت نموده اند اقدام می گردد.

همچنین دانش آموزان علاقه مندی که در کنکور امسال ثبت نام نموده اند، می توانند با مراجعه به سایت روز باز به نشانی openday.iust.ac.ir به صورت انفرادی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دانش آموزان شهرستانی و یا افراد علاقه مند آشنایی با رشته ها و دانشگاه علم و صنعت ایران که امکان شرکت در این برنامه را ندارند، می توانند با مراجعه به سایت روز باز، با دانشگاه، دانشکده ها، رشته ها، زندگی دانشجویی، امکانات و خدمات مختلف دانشگاه آشنا و از مطالب متنوع، کلیپ ها و تصاویر مرتبط استفاده نمایند.

بنابر اعلام دبیرخانه همایش، فیلم این برنامه در همین سایت بارگذاری خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت روز باز openday.iust.ac.ir مراجعه و یا با تلفن 77240661 تماس حاصل نمایند.

دانشگاه علم و صنعت ایران

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

رویدادهای مرتبط

  • سومین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع و سیستم­ها
  • آغاز ثبت نام در 31مین جشنواره بین المللی خوارزمی
  • فراخوان مقاله
  • شروع ثبت نام دوره DBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
  • سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا