صفحه اصلیاخباردانشگاه یزد؛ میزبان همایش دانشجویی

دانشگاه یزد؛ میزبان همایش دانشجویی

پانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع آذرماه امسال در دانشگاه یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، همایش های ملی دانشجویی مهندسی صنایع از دهه 70 و با تمرکز بر مشارکت دانشجویان دوره کارشناسی شکل گرفته‌اند. این در حالی است که مخاطب اصلی کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترا و استادان رشته مهندسی صنایع بوده‌اند.

بنابر این گزارش، در همایش های ملی دانشجویی تلاش شده است که ضمن آشناسازی دانشجویان دوره کارشناسی با فضای پژوهشی (به واسطه ارائه مقالات)، در قالب کارگاه های حرفه ای و سمینارهای انتقال تجارب به برخی از دغدغه های آنها برای ورود به بازار کار نیز پرداخته شود.

بر این اساس، با این هدف و در راستای رشد و تعالی کشور، توسعه دانش مهندسی صنایع و هم افزایی دانشجویان، پانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع در تاریخ 23 و 24 آذرماه 1396 در دانشگاه یزد برگزار می گردد.

دانشجویانی که تمایل دارند با ارائه مقاله در این همایش شرکت نمایند؛ تا 30 مهرماه 96 فرصت دارند تا مقالات خود را -که می‌تواند برگرفته از تجارب کاری، کارآموزی یا پروژه پایانی باشد- طبق الگوی تهیه مقالات که در سایت همایش موجود است تهیه نموده و از طریق همان سایت برای بررسی توسط داوران ارسال نمایند.

دانشجویانی که نیز تمایل دارند بدون ارائه مقاله در این همایش شرکت نمایند؛ تا 10 آذرماه فرصت دارند تا از طریق سایت همایش نسبت به ثبت‌نام خود اقدام فرمایند.

دانشجویان محترم می توانند به منظور اطلاع بیشتر در خصوص محورهای همایش، تاریخ های مهم و سایر اطلاعات مورد نیاز به نشانی اینترنتی ussaie.ir/sniec15 یا کانال تلگرام @sniec15 مراجعه نمایند.

پانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا