صفحه اصلیاخبارثبت نام سمینار مدیریت ایده و نوآوری در شرکت ها و سازمان ها

ثبت نام سمینار مدیریت ایده و نوآوری در شرکت ها و سازمان ها

سمینار آموزشی مدیریت ایده و نوآوری در شرکت ها و سازمان ها، با حضور 3 مدرس ملی و بین المللی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، مدرسین سمینار، مدل های نوآوری و حل مساله را بر اساس تشخیص و تعریف مشکل و مساله بیان کرده و آنگاه نوآوری باز را به عنوان روند جدید نوآوری در مقابل نوآوری بسته را تشریح و فرایند مدیریت تغییر را تشریح می کنند.

بنابر این گزارش، روش های ارزیابی ایده و ابزارهای مدیریت آن و الزامات موفقیت مدیریت نوآوری در شرکت ها و سازمان ها، از دیگر سرفصل های در نظر گرفته شده برای این سمینار است.

لازم به ذکر است این سمینار یک روزه با حضور دکتر سید فرهنگ فصیحی، معاون برنامه ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر برترام لوه مولر، استاد تمام دانشگاه اشتاین بایس از برلین آلمان و مهندس سید علیرضا شجاعی، نایب رییس انجمن مهندسی صنایع ایران برگزار می شود.

هزینه ثبت نام در این سمینار که روز چهارشنبه 19 مهرماه از 8 تا 17 در ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت واقع در بلوار کشاورز برگزار می شود، 240 هزار تومان (شامل بسته آموزشی، پذیرایی، ناهار و اعطای گواهی نامه) می باشد که برای اعضای انجمن مهندسی صنایع ایران و انجمن مراکز تخصصی تحقیق و توسعه صنایع و معادن، 180 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

علاقمندان جهت ثبت نام با شماره های 88790480 یا 3-88780152 داخلی 101 می توانند تماس حاصل نمایند.

ضمنا ثبت نام الکترونیکی از طریق لینک evand.com/iiie امکان پذیر هست.

سمینار مدیریت ایده و نوآوری در شرکت ها و سازمان ها

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا