صفحه اصلیاخباربرگزاری رویداد کارآفرینی همزمان با IIEC2018

برگزاری رویداد کارآفرینی همزمان با IIEC2018

استارتاپ های مهندسی صنایع در 14مین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع به کمک صنایع و سازمان ها برای حل مشکلات آنها در قالب رویداد کارآفرینی دورخیز خواهند کرد.

 

معرفی استارتاپ ها به سرمایه گذاران

دبیر کارآفرینی چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع با اعلام این خبر افزود: در این کنفرانس، پنل های تخصصی متعددی از حوزه های نوین کاربرد مهندسی صنایع پیش بینی شده است که همزمان با برگزاری این پنل ها، استارتاپ های مختلف برای حل مشکلات این حوزه ها به سرمایه گذاران معرفی خواهند شد.

به گفته وی، این رویداد تخصصی که در حضور سرمایه گذاران بخش صنعت برگزار خواهد شد، فرصت خوبی است که بنیان گذاران استارتاپ ها به معرفی کسب و کار خود بپردازند.

 

جذب سرمایه برای استارتاپ ها

دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت ایران تاکید کرد: هدف از برگزاری این رویداد، جذب سرمایه گذار برای حمایت از استارتاپ های مهندسی صنایع است و در پایان کنفرانس، آن دسته از استارتاپ هایی که قابلیت سرمایه گذاری دارند مشخص و به سرمایه گذاران بخش صنعت، جهت سرمایه گذاری معرفی خواهند شد.

 

برگزاری رویداد کارآفرینی همزمان با IIEC2018

 

شکل گیری ارتباط صنعت و دانشگاه

به گفته دکتر بابک امیری، دبیر کارآفرینی IIEC2018، معرفی استارتاپ ها به سرمایه گذاران مصداق بارز ارتباط صنعت با دانشگاه است و سرمایه گذاری و حمایت از این استارتاپ ها سبب ایجاد کسب و کارهای نوپا و الکترونیکی و همچنین تداوم آنها خواهد شد.

 

نمایشگاه کنفرانس

امیری در پایان خبر داد: در حاشیه چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع نمایشگاهی جهت ارائه آخرین دستاوردهای بخش صنعت برپا می شود که علاقه مندان می توانند از غرفه های آن نیز بازدید به عمل آورند.

 

یادآوری مهلت فراخوان مقاله

گفتنی است: چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع بهمن ماه امسال به همت انجمن مهندسی صنایع ایران و میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد و 25 آبان آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنفرانس است و پژوهشگران و فعالان علمی در این حوزه لازم است به نشانی iiiec.ir مراجعه نمایند.

 

کاربرد های نوین مهندسی صنایع

لازم به ذکر است حوزه کسب و کارهای نوپا و الکترونیکی (کسب و کار های شبکه ای، هوشمند و ...)، سیستم های سلامت، سیستم های شهری، سیستم های آب و انرژی (نفت، گاز، پتروشیمی، برق و انرژی های نو و تجدیدپذیر)، صنعت بورس، بانک و بیمه، اقتصاد مقاومتی، مدیریت ریسک، بحران و تداوم کسب و کار، توسعه پایدار (مسئولیت پذیری اجتماعی و اثرات محیط زیستی دوره عمر محصولات)، صنعت گردشگری، صنایع پیشرفته (ماهواره، نانو، بایو و ...) و دفاعی، سیستم های لجستیک یکپارچه و هوشمند، سیستم های تولید پیشرفته، جزو 12 حوزه نوینی است که ضروری است دانش آموختگان مهندسی صنایع، به آن ورود کرده و دانش خود را بکار بگیرند.

 

حمایت از کنفرانس

مدیران، سرمایه گذران، کارآفرینان، فعالان فرهنگی و رسانه ای و سازمان های و نهادهای بخش عمومی و خصوصی علاقمند به حمایت و مشارکت در بزرگ ترین و معتبرترین رویداد مهندسی صنایع کشور⁣ می توانند از طریق شماره های تماس 18 - 81032327T یا 09122185109 و یا شناسه تلگرامی iiiegram آمادگی خود را در زمینه های مورد نظر به دبیرخانه کنفرانس اعلام نمایند.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا