صفحه اصلیاخباردعوت به حضور در گردهمایی 48: روز شنبه ساعت 15

دعوت به حضور در گردهمایی 48: روز شنبه ساعت 15

48مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران روز شنبه 16 دی از ساعت 15 الی 19 به میزبانی شهرداری تهران برگزار می شود.

این گردهمایی که چهارمین نشست تخصصی ویژه چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع (IIEC2018) می باشد، با حضور 10 متخصص در قالب دو پنل به به سه موضوع کاربردهای نوین مهندسی صنایع در سیستم های شهری، کاربردهای نوین مهندسی صنایع در توسعه پایدار (مسئولیت پذیری اجتماعی و اثرات محیط زیستی دوره عمر محصولات) و روش های نوین تفکر سیستمی نرم می پردازد.

بنابر این گزارش، سخنرانان این نشست که جمعی از برترین متخصصین مهندسی صنایع در حوزه های مربوطه می باشند، در پوستر گردهمایی معرفی شده اند.

حضور علاقمندان در این نشست رایگان می باشد ولی به جهت برنامه ریزی بهتر و هماهنگی ورود لازم است حضور خود را از طریق نشانی evand.com/meeting و تهیه بلیت گردهمایی 48 اعلام نمایند.

این گردهمایی روز شنبه 16 دی ماه از 16 الی 19 در تالار ایوان شمس واقع در بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای بزرگراه کردستان، تالار حرکت سابق برگزار می شود.

لازم به ذکر است این گردهمایی در سلسله 5 نشستی قرار دارد که با محوریت کنفرانس چهاردهم از 30 مهرماه شروع و تا 24 دی ماه ادامه دارد.

امیدواریم که در این رویداد حضور یابید.

48مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا