صفحه اصلیاخباربرقراری تخفیف های ثبت نام کنفرانس تا 25 دی

برقراری تخفیف های ثبت نام کنفرانس تا 25 دی

پژوهشگران که بیش از یک مقاله پذیرش شده (شفاهی یا پوستری) داشته و تمایل به ثبت و ورود هر یک از آنها در مستندات کنفرانس دارند، لازم است به ازای هر مقاله، مبلغ اعلام شده را واریز نمایند.

پژوهشگران داری مقاله پذیرش شده، بهتر است برای انجام ثبت نام از صفحه وضعیت مقاله در پنل کاربری اقدام به انتخاب مقالاتی که قصد ثبت نام آن را دارند، نموده و سپس به بخش پرداخت انلاین مراجعه نمایند.

پژوهشگرانی که پیشتر، برای ثبت نام یک مقاله اقدام کرده اند، برای ثبت نام مقاله دوم به بعد، به صفحه وضعیت مقاله مراجعه کنند.

پژوهشگرانی که پیش از این، از بخش خدمات اقدام کرده اند، مشکلی از این بابت نخواهند داشت.

ثبت نام پس از مهلت دوشنبه 25 دی ماه، با نرخ بدون تخفیف (690 هزار تومان) صورت خواهد پذیرفت.

ثبت نام در کنفرانس از طریق ورود به پنل کاربری از طریق نشانی iiiec.ir/users و مراجعه بخش خدمات امکان پذیر است.

گروه های مختلف مخاطب 14مین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع می توانند از 8 تا 60 درصد تخفیف جهت ثبت نام در کنفرانس استفاده کنند.

هزینه حضور شامل بهره مندی از ارائه مقالات، تجارب داخلی و بین المللی، سخنرانی های کلیدی، پنل های کاربردی، حضور در کارگاه های تخصصی، بازدید از نمایشگاه و سایر برنامه های جنبی دو روز برگزای کنفرانس همراه با بسته آموزشی کنفرانس، پذیرایی و صدور گواهی حضور خواهد بود.

جدول تخفیف های ثبت نام در IIEC2018 برای گروه های مختلف

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا