انجمن مهندسی صنایع ایران

نشریه سامانه نو در شماره 6 و 7 خود موضوع مدیریت فرآیندهای کسب و کار را بررسی کرده است.

در این شماره که ویژه کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع می باشد، به پوشش گردهمایی های انجمن مهندسی صنایع ایران پیش از کنفرانس چهاردهم پرداخته شده است و با دربر داشتن گزارش سلسه نشست های انتقال تجربه دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران غنی تر شده است.

از جمله مطالب این شماره می توان به موضوعاتی چون نقشه راه مدیریت فرآیند کسب و کار، زنجیره ارزش پورتر، مدل بلوغ فرایندی، هوش تجاری و مدیریت فرآیند های کسب و کار در عملیات بانکی، مصاحبه با افراد مرتبط و معرفی نرم افزار و سایت اشاره نمود.

سامانه نو متعلق به دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران است و در شماره های پیشین خود، حوزه های تجارت الکترونیکی، مدیریت شهری و علوم داده را بررسی کرده است.

این نشریه علمی در شماره آینده به سیستم های سلامت می پردازد و بر این اساس از اساتید، دانش آموختگان و دانشجویان، جهت ارسال مقاله، تجربه و تحلیل های خود تا تاریخ 31 فروردین 97 فراخوان نموده است.

علاقمندان می توانند مطالب و آثار خود به زبان فارسی یا انگلیسی به نشانی پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

دریافت نسخه الکترونیکی این نشریه، از طریق ارسال پیام به شناسه تلگرامی new_samaneh یا پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید امکان پذیر است.

علاقمندان جهت دریافت نسخه الکترونیکی این نشریه، لازم است از طریق ارسال پیام به شناسه تلگرامی new_samaneh اقدام نمایند.

نشریه سامانه نو- وِیژه نامه مدیریت فرایندهای کسب و کار