صفحه اصلیاخبارنحوه دریافت گواهی کنفرانس چهاردهم

نحوه دریافت گواهی کنفرانس چهاردهم

از پژوهشگران و فرهیختگان گرامی که گواهی ارائه مقاله یا گواهی حضور در چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع را دریافت نکرده اند، درخواست می شود اقدام را لازم جهت اخذ آن انجام دهند.

 

در تهران ساکن هستم

بر این اساس، نویسندگان مسئول یا حاضرین در کنفرانس که ساکن تهران هستند، لازم است به نشانی دفتر انجمن مهندسی صنایع ایران، مراجعه نمایند.

ساعت های مراجعه با هماهنگی در یک روز جلوتر با شماره 09124250800 می تواند طی روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 باشد. (خیابان کریمخان زند- نبش خیابان دکتر عضدی شمالی (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبایی- طبقه سوم شمالی واحد 304)

در صورت تمایل به دریافت غیر حضوری گواهی نامه، هزینه ارسال برعهده متقاضی می باشد.

 

ساکن شهرستان هستم

همچنین، افرادی که در شهرستان ساکن هستند، لازم است نشانی دقیق و کدپستی خود را به همراه نام و نام خانوادگی و نوع گواهی درخواستی (گواهی حضور یا گواهی ارائه مقاله) به پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایند. اعلام نشانی دفتر ریاست دانشکده محل تحصیل در اولویت قرار گیرد.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا