صفحه اصلیاخباررونمایی از راهکارهای انجمن جهت توسعه صادرات

رونمایی از راهکارهای انجمن جهت توسعه صادرات

۵۱مین گردهمایی انجمن با موضوع مهندسی صنایع،استاندارد و توسعه صادرات با همکاری شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود.

بنابر این گزارش، در آستانه روز ملی صادارت (29 مهر) و همزمانی با روز جهانی استاندارد (22 مهر)، پیرامون راهبرد مهندسی صنایع جهت خلق و توسعه مزیت رقابتی و راهکارهای پیشنهادی انجمن مهندسی صنایع ایران برای توسعه صادرات در شرایط فعلی کشور سخنرانی صورت می گیرد.

از جمله ارائه کنندگان این نشست علمی، می توان به دکتر حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران اشاره نمود که اولین گردهمایی نیمه دوم سال 97 انجمن را میزبانی می نمایند.

همچنین، دکتر مهدی فتح اله، رییس انجمن مهندسی صنایع ایران و دکتر سید علیرضا شجاعی، نایب رییس و دبیر انجمن مهندسی صنایع ایران نیز در این نشست علمی حضور دارند.

مهندسی صنایع و مسائل روز کشور

 

ظرفیت محدود است، اعلام حضور نمایید

حضور در این گردهمایی برای عموم علاقمندان رایگان و آزاد می باشد اما به جهت برنامه ریزی بهتر لازم است حضور خود را از طریق نشانی evand.ir/meeting51 اعلام نمایند.

گردهمایی در بعد از ظهر روز یکشنبه؛ 22 مهر از ساعت 15 الی 18 در اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران به نشانی خیابان طالقانی- بعد از خیابان ایرانشهر- پلاک ۱۷۵ برگزار می شود.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا