صفحه اصلیاخبار28 آذر؛ همایش دانشجویی مهندسی صنایع

28 آذر؛ همایش دانشجویی مهندسی صنایع

شانزدهمین همایش دانشجویی مهندسی صنایع آذرماه در دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد.

در این همایش تجارب مختلفی در زمینه بازار کار و کسب و کارهای مرتبط با این رشته به دانشجویان منتقل می شود.

این انتقال تجربه از طریق ارسال مقالات دانشجویان مقاطع بالاتر و بررسی کارشناسی برروی آن ها نیز انجام می شود.

بنابر این گزارش، همایش های دانشجویی مهندسی صنایع از دهه 70 هرساله با مشارکت وهمت دانشجویان مقطع کارشناسی این رشته از سراسربرگزار می شود.

در این همایش ها که مخاطبین و شرکت کنندگان اصلی آن دانشجویان تمامی مقاطع این رشته و اساتید مهندسی صنایع دانشگاه های سراسر کشور هستند، تلاش شده است علاوه بر آشناسازی دانشجویان کارشناسی با مقالات پژوهشی، ضمن برگزاری کارگاه های تخصصی و سمینار با سخنرانی های تخصصی اساتید این رشته آشنا شوند.

لذا در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر کشور توسط دانش آموختگان رشته مهندسی صنایع و هم افزایی دانشجویان و توسعه ی این رشته ، دانشجویانی که تمایل دارند ضمن ارائه مقالات دراین همایش شرکت داشته باشند، تا 10 آبان ماه فرصت دارند مقاله پژوهشی خود که می تواند برگرفته ا زتجارب کاری، کارآموزی یا پروژه پایانی آنان باشد در الگوی ارائه مقاله که در سایت همایش موجود است، تهیه و ارسال نمایند.

لازم به ذکر است؛ شرکت کنندگانی که مقاله ای به این همایش ملی ارائه نداده اند می توانند به صورت آزاد در تمامی برنامه ها وکارگاه های این همایش شرکت داشته باشند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی ussaie.ir/Iensc16 مراجعه نمایند.

پوستر شانزدهمین همایش دانشجویی مهندسی صنایع

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا