صفحه اصلیاخبارفراخوان مقاله همایش توسعه فرهنگی صنعتی

فراخوان مقاله همایش توسعه فرهنگی صنعتی

دومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگی صنعتی با مشارکت انجمن مهندسی صنایع ایران، آبان ماه در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

بنابر این گزارش، در مقدمه این همایش می خوانیم: اهمیت فرهنگ صنعتی در شرایط کنونی کشور و اثرات آن بر افزایش بهره وری، ارتقای کیفیت، بهبود کار و بهینه سازی مصرف بر کسی پوشیده نیست و تدوین یک مدل مطلوب فرهنگی صنعتی بر پایه ارزش ها، باورها و هنجارهای بومی ایران، سازمان های ما را در عرصه نوآوری و خلاقیت دارای ارزش افزوده خواهد نمود و چنین سازمان های متعالی می توانند پایه های اصلی رشد و توسعه در فرهنگ کشور باشند.

دبیرخانه همایش از عموم پژوهشگران و متخصصین این عرصه جهت ارسال دستاوردهای علمی خود در قالب مقاله در محورهای سیاستگذاری، علمی، کاربردی و موضوعات کلان کشور دعوت به عمل آورده است.

علاقمندان می توانند مقالات خود بر اساس فرمت ارسال مقاله را به پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایند. مهلت ارسال مقالات 15 مرداد 98 و تاریخ اعلام نتایج داوری 25 مرداد در نظر گرفته شده است.

همچنین دبیرخانه همایش از تشکل های بخش خصوصی و دولتی جهت مشارکت در این رویداد علمی استقبال می کند.

دبیرخانه شماره 1 همایش در مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی مستقر بوده و با شماره تلفن 88604332 و شماره فکس 88604211 پاسخگویی مخاطبین می باشد.

دبیرخانه شماره 2 نیز با شماره تلفن 81032318 و شماره فکس 81032317 در انجمن مهندسی صنایع ایران متولی بخشی از وظایف محوله می باشد.

دومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگی صنعتی

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا