صفحه اصلیاخباربازار کاراستخدام کارشناس فنی و برنامه ریزی

استخدام کارشناس فنی و برنامه ریزی

یک شرکت فعال در زمینه ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت (ISO) و همچنین استاندارد محصول اتحادیه اروپا (CE)، برای تکمیل کارشناسان فنی خود، کارآموز جهت استخدام جذب می نماید.

بنابر این گزارش، شغل مورد نظر کارشناس فنی و برنامه ریزی می باشد و به جهت تمام وقت بودن، متقاضیان می بایست دانش آموخته یا در شرف فارغ التحصیلی در رشته های مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی، مدیریت سیستم و رشته های مشابه باشند.

بنابر اعلام، ماه اول فعالیت صرفا جنبه آموزشی و ارزیابی داشته و پس از آن در صورت تایید توانمندی های کارآموزان، قرارداد همکاری منعقد می شود.

این گزارش می افزاید: قسمت اصلی وظایف کارشناس فنی و برنامه ریزی، کنترل مدارک فنی و رفع ایراد آنها، تنظیم برنامه ممیزی، ارتباط با کارشناسان و ممیزین و انجام پیگیری های لازم در همین ارتباط است. لذا برخورداری از حوصله و صبر لازم از جمله ویژگی های ضروری می باشد.

علاقمندان می توانند مشخصات و درخواست خود را به پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال نمایید تا مستندات و فرم پرسشنامه برای آنها ارسال شود.

لازم به ذکر است، این فرصت دعوت به همکاری، جنبه گذراندن واحد کارآموزی دانشگاه را ندارد.

گفتنی است فرصت انعکاس پیام ها و فراخوان های صاحبان کسب و کار در حوزه های مرتبط را سایت انجمن مهندسی صنایع ایران فراهم است.

بازار کار

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا