صفحه اصلیاخباربازار کارفراخوان استقرار سامانه ERP و BPMS

فراخوان استقرار سامانه ERP و BPMS

یک شرکت فعال در زمینه تولید نوشیدنی، با وجود استفاده از نرم افزار داخلی ERP نتوانسته است فرایندهای خود را بهبود دهد.

شناسایی فرایندها و بهبود آنها، طراحی فرایند های جدید و یکپارچه سازی آن برای کاهش خطاهای انسانی و افزایش چابکی سازمان از نیازهای اساسی این شرکت است.

یکی از بهترین راهکارها، ارائه سیستمی برای کاهش فرایند کاغذی موجود است تا به کمک آن بتوان فرایندهای سازمان را رصد و کنترل کرد و به خوبی فرایندهای تولیدی را پشتیبانی کند.

همچنین جهت تکمیل، بکارگیری سیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS) مدنظر این شرکت می باشد به طوری که به سادگی با فرایندهای موجود در سامانه ERP ادغام شود.

این نیاز به درخواست بنگاه صنعتی متقاضی در قالب مستند فنی (RFP) تدوین شده است تا با ارائه کننده بهترین راهکار قرارداد تجاری منعقد شود.

کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی فعال در این زمینه می توانند پس از مطالعه شرح مساله، پیشنهادهای خود را در چارچوب ارائه راه حل ارسال نمایند.

طرح های پیشنهادی لازم است تا دوم شهریور از طریق پست الکترونیکی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. یا سایت شبکه خدمات نوآوری بومرنگ ارسال گردد.

کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های 63-88398543 میسر می باشد.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا