انجمن مهندسی صنایع ایران

یک شرکت مشاوره مدیریت از دانش آموختگان مهندسی صنایع با دو سال سابقه کار در محدوده سنی 24 تا 29 سال دعوت به همکاری نموده است.

 

شرایط لازم

مجموعه ما، یک شرکت مشاوره مدیریت کوچک و پویا، با فرهنگی متفاوت است؛ که با تشریک مساعی جمعی از مشاوران و مربیان حوزه های مدیریت، کارآفرینی و روانشناسی، توانسته است طی ١٥ سال گذشته، پروژه های بزرگی را انجام دهد و هم اکنون در حوزه کلیدی توسعه مدیریت جزء نقش آفرینان اثرگذار در بخش دولتی و خصوصی است.

شرکت دانش محور ما با متدولوژی اختصاصی خود در کشور شناخته شده است؛ ما تیمی با انگیزه هستیم و در فرهنگ حاکم بر مجموعه ما، یادگیری و ارائه راهکارهای دقیق علمی، حائز اهمیت است. به همین دلیل، از همه داوطلبین همکاری، انتظار داریم که نسبت به این نوشتار و واژگان کلیدی آن، حساس باشند؛ و پیش از ارسال رزومه، خود را منصفانه با اقتضا، فرهنگ و انتظارات ما، تطبیق دهند.

اینک مفتخریم که برای گسترش تیم خود، پذیرای افرادی باشیم که به تغییر و بهبود در سازمان ها و جامعه از طریق برنامه های باکیفیت آموزش و مشاوره مدیریت، امید دارند.

مجموعه ما یک تیم راهبری طرح ها دارد؛ که بخش مهمی از فعالیت های اصلی شرکت در پروژه های مشاوره و آموزش مدیریت را به پیش می برد. در راستای تقویت این تیم، از افرادی که علاقمند به توسعه و سرمایه گذاری شغلی برای خود هستند و از نظم، خودانگیختگی، روحیه کارتیمی و پختگی ارتباطی برخوردارند، جهت همکاری در هر یک از نقش های کارشناس اجرایی
و کارشناس محتوایی دعوت می شود.

 

کارشناس اجرایـی (Junior Feeler-Doer Member)

افراد پرتوان در استفاده از رایانه و نرم افزارهای مرسوم Office (و ترجیحا گرافیکی) که با مکاتبات اداری نیز آشنایی دارند، می توانند در این نقش مؤثر باشند. از این عضو تیم مان انتظار داریم که فعالیت های اجرایی محوله را با سرعت و دقت بالایی پیگیری کند؛ و با رعایت آداب ارتباطی سطح بالا، با کارفرمایان، مشتریان، اساتید و ارزیابان ما هماهنگی و تعامل لازم را انجام دهد.

کارشناس اجرایی می تواند با یادگیری و افزایش بهره وری و کیفیت فعالیت های خود، در میان مدت به نقش های کلیدی تری
چون مسئول آموزش و حتی مدیر پروژه های کوچک ارتقا پیدا کند.

اگرچه به فراخور رویکرد شایستگی محور، استعداد و منش افراد را مبنای انتخاب خود می دانیم، اما داوطلبین خانم و دانش آموختگان از رشته های مهندسی صنایع و مدیریت آموزش در محدوده سنی ۲۴ تا ۲۹ سال (سابقه کار مفید بیش از ۲ سال)، برای این نقش ترجیح داده می شوند.

 

کارشناس محتوایی (Junior Thinker-Doer Member)

افراد خوش قلم و توانمند در مستندسازی (با تسلط بر نرم افزارهای Office و مدیریت وب سایت(، می توانند در این نقش مؤثر باشند. از این عضو تیم مان انتظار داریم که همزمان، نقش های اجرایی و محتوایی را برعهده بگیرد. در نقش های محتوایی، تدوین گزارشات یا محتوای تخصصی- ترویجی مورد نیاز برای انتشار از طریق رسانه های شرکت (وب سایت، صفحات مجازی و...) و در نقش های اجرایی، هماهنگی فرآیندهای ارزیابی (پیش و حین برنامه)، جزء انتظارات ما از این سمت است. اینجا نیز پختگی ارتباطی برای ما مهم است؛ چرا که اساسا ذینفعان فعالیت های ما افرادی با سطح بالای فکری و مدیریت هستند.

کارشناس محتوایی می تواند با یادگیری و افزایش بهره وری و کیفیت فعالیت های خود، در میان مدت به نقشهای کلیدی تری چون ارزیاب و حتی مدیر پروژههای کوچک ارتقا پیدا کند.

در این سمت، داوطلبین دانش آموخته از رشته های روان شناسی، جامعه شناسی  و مدیریت در محدوده سنی ۲۴ تا ۲۹ سال (سابقه کار مفید بیش از ۲ سال)، ترجیح داده می شوند.

 

ارسال رزومه و SOP

از متقاضیان درخواست می شود تا رزومه و بیانیه هدف (Statement of Purpose) خود را همراه با تصریح عنوان سمت درخواستی به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

لازم به ذکر است، متقاضیانی که بر مبنای رزومه و SOP حائز شرایط لازم تشخیص داده شوند؛ ابتدا برای آشنایی متقابل به مصاحبه دعوت می شوند؛ و در مرحله نهایی، گزینش از بین داوطلبین با روش کانون ارزیابی و توسعه صورت می پذیرد.