صفحه اصلیاخباراخبار مراکز علمیبررسی چالشهای صادرات فناورانه در اینوتکس 2016

بررسی چالشهای صادرات فناورانه در اینوتکس 2016

نشست‌های بین‌المللی شبکه سازی نوآوری با هدف بازاریابی برای حوزه‌های فناوری در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران به نقل از ایسنا، دکتر فصیحی، عضو علی البدل هیات مدیره انجمن مهندسی صنایع ایران و دبیر نشست‌های بین‌المللی شبکه‌سازی نوآوری در یک نشست خبری با بیان این که این نشست‌ها از چهارمین دوره نمایشگاه اینوتکس برگزار شده است، افزود: این نشست‌ها با توجه به نیازهای شرکت‌ها در همکاری‌های بین‌المللی برگزار می‌شوند.

وی با بیان این که در سال گذشته 6 پنل در حوزه‌های نانو فناوری، بایوتکنولوژی، فناوری اطلاعات، فناوری‌های حوزه انرژی و سلامت برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز این نشست‌ها در 10 پنل تخصصی در موضوعاتی چون مکانیسم‌های موفقیت در فرآیندهای انتقال فناوری، تحقیق و توسعه مشترک، تامین سرمایه برای همکاری‌های فناورانه و سرمایه‌گذاری ریسک پذیر و صادرات فناورانه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: در این نشست‌ها پنج پنل دیگر با موضوع شبکه‌سازی در حوزه‌های فناوری اطلاعات، زیست محیطی و انرژی، فناوری‌های هم‌گرا، فناوری‌های نرم و هویت ساز و رسانه برگزار می‌شود.

فصیحی زمان برگزاری این نشست‌ها را در روزهای چهارم و پنجم خرداد ماه در حاشیه نمایشگاه اینوتکس در نمایشگاه بین‌المللی اعلام کرد و یادآور شد: در این پنل‌ها از نخبگانی از خارج و محققان ایرانی مقیم خارج نیز دعوت به عمل آمده است.

دبیر نشست‌های بین‌المللی شبکه‌سازی نوآوریبا اشاره به مشکلات کشور در زمینه شبکه‌سازی، برگزاری این نشست‌ها را فراهم کردن زیرساخت‌ها برای ایجاد شبکه‌سازی در حوزه نوآوری دانست و تصریح کرد: امیدواریم با تجاربی که در برگزاری این نشست‌ها کسب می‌شود، 5 تا 10 سال آینده قادر به شبکه‌سازی در حوزه نانو شویم.

تماس با انجمن

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، خيابان کريمخان زند- نبش خيابان دکتر عضدی شمالي (آبان سابق)- ساختمان دانشگاه علامه طباطبايی- طبقه سوم شمالی واحد 304

لوح فشرده 12 دوره کنفرانس

کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

مجله علمی پژوهشی زبان فارسی

مجله علمی پژوهشی زبان انگلیسی

بازگشت به بالا