انجمن مهندسی صنایع ایران

رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه هرمزگان از اضافه شدن دو رشته مهندسی صنایع و مهندسی برق و قدرت به رشته‌های مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، شاه نوری در مراسم فارغ التحصیلی تحصیلی دانشجویان مهندسی دانشگاه هرمزگان در بندرعباس گفت: 130 دانشجوی رشته‌های مهندسی عمران، برق، مکانیک، رایانه و صنایع در مقطع کارشناسی با موفقیت فارغ التحصیل شدند.

وی با اشاره به برنامه‌ها و طرح‌های علمی این دانشکده، تکمیل آزمایشگاه تکنولوژی بتون، راه اندازی دو ژورنال تخصصی جدید، برگزاری کنفرانس ملی ساخت و تولید و ارتباط علمی با دانشگاه‌های داخلی و خارجی را از مهمترین برنامه های علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه هرمزگان برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جدید دو رشته مهندسی برق و قدرت و مهندسی صنایع به رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه هرمزگان افزوده می شود.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه هرمزگان اضافه کرد: در سال های آینده نیز رشته های مهندسی راه و ترابری، تکنولوژی ساختمان و مهندسی زلزله به رشته‌های دانشگاه افزوده خواهد شد.

شاه نوری در پایان گفت: اکنون رشته‌های هوش مصنوعی، سازه های دریایی، عمران سازه، ژئوتکنیک، مهندسی انرژی و ساخت و تولید در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه هرمزگان تدریس می شود.