انجمن مهندسی صنایع ایران

احسان نیازی از تولیدکنندگان استان ایلام تصریح کرد: بعد از فارغ‌التحصیلی ممتار در رشته مهندسی صنایع در سال 87 وارد یکی از شرکت‌های ایلام شدم که بعد از 4 ماه با سرمایه 2 میلیون تومان کارگاهی 20 متری برای خود زدم.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه بعد از یک ماه از شروع کارم کارگاهم را عوض کردم و آن را توسعه دادم به طوری که بعد از گذشت یک سال 5 کارگاه عوض کرده و فعالیت را توسعه دادم، اظهار کرد: با توسعه کارگاهم مجبور شدم به شهرک صنعتی بروم که بعد از رفتن به شهرک صنعتی 1500 متر زمین خریداری کردم تا کارم را گسترش دهم.

نیازی در نشست بررسی مشکلات صنعتگران استان ایلام، یادآور شد: تاکنون از هیچ گونه تسهیلاتی استفاده نکرده‌ام، نمی‌دانم چرا همه صنعتگران ناامید هستند ما باید توانمندی‌های خودمان را بشناسیم و با استفاده از ظرفیت‌هایمان تلاش کنیم.

این صنعتگر ایلامی با تاکید بر اینکه برای توسعه فعالیت‌مان و صادرات به کشور عراق باید در مرز بین‌المللی مهران نمایشگاهی برای تبلیغ محصولات‌مان داشته باشیم، اظهار کرد: اگر در پایانه مهران غرفه‌های نمایشگاهی برای عرضه تولیداتمان داشته باشیم می‌توانیم ارتباط مناسبی با تجار عراقی برقرار کنیم و ظرفیت‌هایمان را برای صادرات به آنها نشان دهیم.

لازم به یادآوری است انجمن مهندسی صنایع ایران برای مستندسازی و انتقال تجارب مهندسان صنایع در حوزه های مختلف اعلام آمادگی می کند.