انجمن مهندسی صنایع ایران

جایزه سالیانه ۲۰۲۱ بانک توسعه اسلامی با موضوع دستاورد های موثر در اقتصاد اسلامی برگزار می شود و ارائه طرح و ایده ها تا 10 آذرماه سال جاری امکان پذیر است.

به گزارش انجمن مهندسی صنایع ایران به نقل از دانانیوز، رئیس اداره آموزش و افزایش مهارت های بانک سرمایه با اعلام این خبر گفت: جایزه بانک توسعه اسلامی به صورت سالیانه با هدف شناسایی و معرفی آثار و اقدامات برجسته علمی، تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط با اهداف این بانک بین المللی انجام می شود.

دکتر ندا محسنی در ادامه گفت: جایزه بانک توسعه اسلامی در سال ۲۰۲۱ میلادی در ابتدا قرار بود با موضوع بانکداری و تامین مالی اسلامی انجام بشود ولی اخیرا این بانک محور اعطای جایزه سال آینده را به موضوع دستاورد های موثر در اقتصاد اسلامی تغییر داده است.

وی با اظهار امیدواری به اینکه از این طریق بتوان گام های موثر و ماندگاری در شناسایی و حل مشکلات و چالش های بانکداری و تامین مالی کشور اسلامی برداشت، گفت: در ویژگی طرح های ارائه شده با هدف شرکت در جایزه سال ۲۰۲۱ بانک توسعه اسلامی شاخص هایی از جمله، خلاقیت در تولید دانش با تاکید بر دانش آفرینی و حل چالش های مهم پیش رو برای دستیابی به توسعه پایدار در بین کشورهای عضو و همچنین ارائه راه حل های نوآورانه برای دستیابی به توسعه پایدار با هدایت اصول اقتصاد اسلامی مد نظر بانک توسعه اسلامی قرار گرفته است.

محسنی در پایان گفتگو با تاکید بر اینکه طرح های ارائه شده بایستی قبلا از سوی دیگر نهاد های بین المللی جایزه کسب نکرده باشند، گفت: مقالات و دستاوردهای ارائه شده می بایست دارای تحقیقات مستند، مستدل و عملیاتی در زمینه های مذکور بوده و نتایج تحقیقات نیز می بایست اثرات کارآمد بر مقوله توسعه اقتصاد اسلامی داشته باشد.

گفتنی است که جایزه بانک توسعه اسلامی به صورت سالیانه با هدف شناسایی و معرفی آثار و اقدامات برجسته علمی، تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط با اهداف این بانک بین المللی انجام می شود و متقاضیان رائه طرح با موضوع و محوریت بانکداری و تامین مالی اسلامی در سال ۲۰۲۱ میلادی، می بایست، به منظور دریافت فرم های تقاضانامه، بروشور و اطلاعات مربوط به وب سایت جوایز بانک توسعه اسلامی به نشانی الکترونیکی prize.isdb.org مراجعه و از بخش های مرتبط، فرم های مورد نیاز را به صورت آنلاین) تکمیل و به همراه مستندات و مدارک درخواستی حداکثر تا دهم آذرماه سال جاری (۳۰ نوامبر) از طریق پست الکترونیکی مندرج در سایت مذکور، برای بانک توسعه اسلامی ارسال نمایند.

متقاضیان می توانند در خصوص رفع مشکلات و ابهامات در فرآیند ثبت نام با آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در ارتباط باشند.