انجمن مهندسی صنایع ایران

انجمن مهندسی صنایع ایران و مرکز آموزش بازرگانی با پشتیبانی دبیرخانه علمی اینوتکس 2016 کارگاه آموزشی تطابق صادراتی (فرصت های طلایی تجارت با اروپا) را برگزار می کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، زمان این کارگاه یک روزه، روز 6 خردادماه بوده و به زبان انگلیسی به همراه ترجمه همزمان می باشد.

در این کارگاه آموزشی 6 ساعته Charles Giacoma و Pietro Paolucci برای علاقمندان به صادرات و تجارت از راهبری کنترل های صادراتی در انطباق با قوانین اتحادیه اروپا خواهند گفت.

بنابراین گزارش، هزینه ثبت نام در این کارگاه 185 هزار تومان در نظر گرفته شده است و برای اعضای انجمن با 20 درصد تخفیف ویژه 150 هزار تومان محاسبه می شود.

علاقمندان به ویژه شرکت هایی که در امر صادرات و واردات با اتحادیه اروپا و امریکا و دیگر کشورها برای توافق نامه های صادراتی همکاری دارند، جهت انجام ثبت نام و اطلاع از سرفصل های دوره می توانند به صفحه ویژه کارگاه آموزشی تطابق صادراتی (فرصت های طلایی تجارت با اروپا) مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است برای شرکت کنندگان گواهینامه رسمی توسط انجمن مهندسی صنایع ایران صادر خواهد شد.

دفتر مرکزی و دبيرخانه انجمن: تهران، شهرک قدس (غرب)، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، نبش کوچه پنجم، ساختمان اسرا، طبقه همکف، واحد 3، کد پستی: 1466643691